Sada na degustáciu plantážnych čokolád
search
  • Sada na degustáciu plantážnych čokolád
  • Sada na degustáciu plantážnych čokolád

Sada na degustáciu plantážnych čokolád

25,00 €
S DPH 3

Sada na degustáciu plantážnych čokolád, ideálny darček na meniny, narodeniny, deň matiek, deň otcov.

Množstvo

Cestujte do srdca pôvodu kakaa s týmto výberom tmavých čokolád, ktoré pochádzajú z 5 producentských krajín medzi najslávnejšie v pestovaní kakaových bôbov: Kostarika (64% kakaa), Ekvádor (65%), Ghana ( 70%), Tanzánia (70%), Papua (70%). Tieto charakterové čokolády sa vyznačujú intenzívnou a neporovnateľnou chuťou.

Kolekcia čistých čokoládových kociek Monbana je perfektným výberom pre milovníkov vysokej kvality čokolády. Vyrobené z najlepších starostlivo vybraných kakaových bôbov, táto kolekcia poskytuje jedinečnú a nezabudnuteľnú chuťovú skúsenosť. Každá kocka je zabalená v krásnej krabici, ideálnej na darček alebo na vlastné potešenie.

Kakaové bôby pochádzajú z rôznych regiónov sveta, čím prinášajú jedinečné chuťové odtiene každej kocke. Čistota týchto kakaových bôbov zaručuje intenzívnu chuť a rozpúšťajúcu sa textúru v ústach. Kolekcia čistých čokoládových kociek Monbana je tiež bez konzervantov a palmového oleja, takže poskytuje zdravú a vynikajúcu chuť.

Kľúčové slová: kolekcia čokolády, čokoládové kocky, čistá čokoláda, kakaové bôby, chuťová skúsenosť, darček, rozpúšťajúca sa textúra, intenzívna chuť, bez konzervantov, bez palmového oleja.

Monbana, majster čokolády od roku 1934. 5x 10 štvorčekov v darčekovej krabičke. Hmotnosť  netto 195 g.

Skladovať pri izbovej teplote do 22 °C. 

Monbana
MONBA