Le Paludier Morská soľ ''Fleur de sel'' - soľný kvet z Guérande, Francúzsko, dóza 125g
search
  • Le Paludier Morská soľ ''Fleur de sel'' - soľný kvet z Guérande, Francúzsko, dóza 125g

Le Paludier Morská soľ ''Fleur de sel'' - soľný kvet z Guérande, Francúzsko, dóza 125g

6,80 €
S DPH 3

Le Paludier Morská soľ ''Fleur de sel'' je niečo úplne výnimočné. Táto kvalitná morská soľ sa získava ručne v krásnom regióne Guérande vo Francúzsku, kde solné bazény rozkladajú pod šírym nebom, a vytvárajú jedinečný a cenovo ocenený produkt. Vďaka svojej jedinečnej povahe sa tento "soľný kvet" stal obľúbeným medzi šéfkuchármi a gurmánmi po celom svete.

Množstvo

Hlavné vlastnosti produktu:

  1. Ručný zber: Táto Fleur de sel sa získava iba ručne. Každý kryštál je starostlivo vyberaný a spracovávaný ľuďmi, nie strojmi, čo zaručuje vysokú kvalitu.

  2. Prírodná: Le Paludier Morská soľ pochádza z čistého oceánskeho zdroja, bez akýchkoľvek chemických prísad. Je 100% prírodná.

  3. Bohatá chuť: Táto Fleur de sel má jemnú, delikátnu chuť a kryštálovú štruktúru, čo ju robí ideálnou na dochutenie rôznych jedál.

  4. Francúzska tradícia: Guérande je známa pre svoju dlhoročnú tradíciu výroby kvalitnej morskej soli. Le Paludier Morská soľ nadväzuje na túto bohatú históriu.

  5. Elegantné balenie: Táto soľ je balená do krásnej dózy, ktorá nielen chráni jej kvalitu, ale aj ju robí skvelým darčekom.

Použitie:

Le Paludier Morská soľ ''Fleur de sel'' je ideálna na posypanie čerstvo pripravených jedál, ako sú grilované mäso, ryby, šaláty, ale aj čokoládové dezerty. Môžete ju použiť na zdôraznenie chuti a krásy vašich jedál.

S touto jedinečnou francúzskou Fleur de sel prinesiete do svojej kuchyne správnu dávku elegancie a chuťového zážitku. Užite si túto lahodnú morskú soľ z Guérande, Francúzska, a prenesiete vaše jedlá na novú úroveň.

T002563