Ružová čokoláda RUBY Callebaut
search
  • Ružová čokoláda RUBY Callebaut

Čokoláda ružová RUBY 47,3 %

46,00 €
S DPH 3

Po tmavej, mliečnej a bielej, RUBY alebo ružová čokoláda je najneobvyklejším objavom čokolády za 80 rokov. Tento skvost prírodnej prekvapuje a spočíva v úplne novej čokoládovej chuti a farbe, narodených z rubínového kakaového bôbu – bez pridania akýchkoľvek farbív alebo ovocných aróm.

Horúca čokoláda: prípravy 90 sekúnd, 35 porcii.

Balenie : 2,5 kg

Množstvo

100% secure payments

Po tmavej, mliečnej a bielej, ružová čokoláda RUBY je najneobvyklejším objavom čokolády za 80 rokov. Tento skvost prírodnej prekvapuje a spočíva v úplne novej čokoládovej chuti a farbe, narodených z rubínového kakaového bôbu – bez pridania akýchkoľvek farbív alebo ovocných aróm.

Ponorte sa do rubínovej farby. Strácajte sa vo svojej intenzívnej ovocnosti a čerstvých, kyslých notách. Jeho jedinečná chuť a farba vás vyzýva k vytvoreniu jedinečných párov a objavovaniu nových nápadov na cukrovinky, pečivo a dezerty. Vďaka svojej všestrannej tekutosti je rubín RB1 ideálny pre širokú škálu aplikácií od cukrovinkového tvarovania a obalovania až po peny a oveľa viac.

Pravá belgická ružová čokoláda Callebaut RUBY s ideálnou viskozitou vhodná na výrobu ozdôb, praliniek, do makroniek, poťahovanie, do palaciniek, vhodná na prípravu čokolády na pitie.

Horúca čokoláda: prípravy 90 sekúnd, 35 porcii.

Balenie : 2,5 kg

525