DIA čokoládová nátierka horká 73% bez cukru50g
search
  • DIA čokoládová nátierka horká 73% bez cukru50g

DIA čokoládová nátierka horká 73% bez cukru50g

11,00 €
S DPH 3

Konečne nátierka, ktorá je rovnako chutná ako bezstarostná! Pripravené bez pridaného cukru vám napriek tomu ponúka všetky lahodnosti nátierok Bovetti.

Bez mlieka

Množstvo

100% secure payments

DIA čokoládová nátierka horká 73%, bez mlieka, bez palmového tuku. Vegan

tmavá čokoláda v kombinácii s chrumkavými lieskovými orieškami, táto bio nátierka je skutočným zážitkom. A pochúťka bez výčitiek, keďže neobsahuje pridaný cukor. Už žiadne otázky o hrúbke vrstvy na vašom sendviči alebo palacinke, môžete si dopriať!

Ale buď opatrný! Možno sa bez toho nezaobídete.

Čokoládovňa Bovetti nás naďalej prekvapuje originálnymi a chutnými receptúrami, zaručene čistým kakaovým maslom, bez pridania akéhokoľvek rastlinného tuku a teraz bez pridaného cukru.

Valter Bovetti používa iba suroviny prvej voľby a pravidelne navštevuje kakaové plantáže, aby sa zaistilo, že metódy spracovania budú v krajinách produkujúcich rešpektované, a aby lepšie pochopili ťažkosti, s ktorými sa pestovatelia stretávajú.

Skutočná nátierka pre potešenie najmenších, ktorá však nenechá ľahostajnými ani tých starších...

Zloženie: horká čokoláda s podielom kakaovej sušiny minimálne 71%

(kakaová hmota, sladidlo: maltitol*, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma), lieskovce z Talianska 8%, repkový olej. *Nadmerná konzumácia môže mať laxatívny účinok. 

Výživové údaje na 100g: Energia 2854 kj/689 kcal, Tuky 55 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 12 g, Sacharidy 24 g, z toho cukry 4,8 g, z toho polyoly 18 g, Vlaknina 5,9 g, Bielkoviny 10 g, Soľ 0,02g.

PATNDIA350

Tabuľka dát

Hmotnosť
350 g