DIA horká čokoláda 70% s lieskovcami pre diabetikov 100 g
search
  • DIA horká čokoláda 70% s lieskovcami pre diabetikov 100 g

DIA horká čokoláda 70% s lieskovcami pre diabetikov 100 g

6,00 €
S DPH 3

DIA Horká čokoláda s lieskovcami vhodná pre diabetikov, bez pridaného cukru, s maltitolom.

Tabuľka horkej čokolády s chrumkavými lieskovými orieškami, špeciálne navrhnutá spoločnosťou Bovetti pre gurmánov, ktorí si musia dávať pozor na hladinu cukru!

Množstvo

S touto tabuľkou horkej čokolády s lieskovými orieškami bez pridaného cukru sa už nemusíte zdržiavať! Niečo, čo poteší ľudí s cukrovkou, ako aj tých, ktorí musia regulovať spotrebu cukru. Lieskové orechy prinášajú všetku svoju prirodzenú jemnosť a chrumkavosť, ktorej je ťažké odolať.

Cukor zvyčajne používaný na výrobu čokoládových tyčiniek je v skutočnosti nahradený maltitolom, extraktom z pšeničného alebo kukuričného škrobu so sladkou paprikou podobnou cukru, ktorý však poskytuje oveľa menej kalórií. Zjemňuje aj horkosť čokolády. Trochu navyše, táto náhrada cukru nie je metabolizovaná baktériami vo vašich ústach, takže nepoškodzuje vaše zuby.

Čokoládovňa Bovetti, založená v roku 1994, ponúka široký kreatívny a inovatívny sortiment. Čokolády prezentované v originálnom balení sú ručne vyrábané a pochádzajú z know-how spájajúceho modernosť a tradíciu. Všetky čokolády sú čisté kakaové maslo a všetky suroviny sú špičkovej kvality.

Zloženie: Horká čokoláda (kakaová hmota, sladidlo: maltitol*, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilkový extrakt), kakaová hmota, lieskové orechy (8%). * Nadmerné používanie môže mať za následok laxatívne účinky. Kakaová sušina najmenej 70%.

Skladovať v suchu pri teplote do 22°C.

Vyrobené vo Francúzsku

Výživové údaje na 100 g: Energia 2634 kj/635 kcal, Tuky 44 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 24 g, Sacharidy 30 g, z toho cukry 0,7 g, z toho polyoly 25 g, Vláknina 11 g, Bielkoviny 8,1 g, Soľ 0,05 g

100NDIABNOIS

Tabuľka dát

Hmotnosť
100 g